coś o mnie

Express yourself!

Cieszę się niezmiernie, że tutaj jesteś! Witaj na Lexpressive Lifemode. To coś więcej niż blog osobisty - tutaj każdy może wyrazić siebie. O co chodzi?

Lex oznacza w języku łacińskim ustawę, prawo lub po prostu regułę. Expressive to po angielsku wyrazisty, ekspresyjny. Uważam, że w życiu należy manifestować swoją osobowość oraz trzymać się kilku fundamentalnych reguł. Reguły powinny być zdecydowane i proste, ale również elastyczne i chłonne. Nie bądź ideologicznym betonem.  

Warto być sobą i uzewnętrzniać swoje przekonania, ale nie można pomylić hedonizmu z arogancją i apatią, pewności siebie z zarozumiałością oraz poczucia własnej wartości z zadufaniem i megalomanią. Dlaczego dzisiaj każdy musi iść na prawo albo na lewo? Nie ma innej drogi? Dlaczego traktujemy świat roszczeniowo i zero-jedynkowo? Kim jesteśmy i dlaczego wszystko nam się należy? Czy jesteśmy lepsi od innych? 

W świecie, w którym każdy jest wyjątkowy, tak naprawdę nikt nie jest wyjątkowy. Po prostu bądźmy sobą i dajmy innym być kimkolwiek chcą. 

Piszę o podróżowaniu, stylu życia oraz marketingu społecznościowym patrząc przez pryzmat prawa autorskiego, które jest jedną z najważniejszych gałęzi prawa w Internecie. 

Również Ty możesz coś dodać - wystarczy, że dobrze piszesz, robisz coś kreatywnego, masz coś do przekazania. To bardzo łatwe - po prostu wejdź na stronę główną i zacznij pisać w specjalnym formularzu, a następnie po prostu wrzuć to na stronę! Pokaż się. Zabłyśnij. Udostępnij swój tekst znajomym, a może zachęci Cię to, do pisania własnego bloga!

Do zobaczenia!