Lista najlepszych blogów o prawie autorskim. Dla Was wszystkich!

Lista najlepszych blogów o prawie autorskim. Dla Was wszystkich!

Twórco! Chcesz znać swoje prawa? Nic prostszego! Oto lista blogów, które zarówno połechcą Twoją wrażliwość estetyczną jak i zadośćuczynią Twojej potrzebie zdobycia informacji o prawach autorskich w muzyce, fotografii, modzie i szeroko rozumianej kulturze!

Blogosfera zwiększa swoją objętość niczym drożdże zmieszane z cukrem, pozostawione na 15 minut w ciepłym miejscu. Tyle, że z takich grzybów będzie jeszcze dobra pizza, a w przypadku blogów niekiedy brakuje dobrych składników.

Nie ma już tematów, które nie zostałyby przerobione oraz tekstów, które by się nie powtarzały. Trzeba pisać o czymś zupełnie nowym lub pisać o tym samym tylko lepiej albo w ogóle nie pisać. Ja wybieram drugą opcję.


Tak też jest z blogami prawnymi z dziedziny prawa autorskiego, które ostatnio pojawiają się jeden za drugim. Prawdopodobnie, nim skończę ten wpis, wyjdzie z ziemi 5 stron tego typu. Sam jestem tego przykładem! Na blogu, niezależnie od tego jak formalne i poważne masz teksty, powinieneś sprawić by użytkownik czuł się jak u siebie.

To ma być portal, który łechce wrażliwość artystyczną twórcy- czyli Ciebie- a ponadto zawiera przydatne informacje natury prawnej i nie tylko. Niektóre z nich potrafią połączyć dobrą, merytoryczną treść, z estetyczną i kreatywną zawartością! Żeby ułatwić Ci sprawę, przygotowałem małą listę takich blogów dotyczących sfery własności intelektualnej z akcentem na prawo autorskie i prawa pokrewne. Zaczynamy!


 

#Lookreatywni

prawo autorskie blog
www.lookreatywni.pl

 


#Flaw

prawo autorskie blog
www.flaw.pl

 


#Prawo Muzyki

prawo autorskie blog
www.prawomuzyki.sewerynik.pl

 


#Legalna Kultura

prawo autorskie blog
www.legalnakultura.pl

 


#Autorskie Legalnie

prawo autorskie blog
www.autorskielegalnie.pl

 


#Prakreacja.pl

prawo autorskie blog
www.prakreacja.pl

 


#IP Blog

prawo autorskie blog
www.ipblog.pl

 


#Lexpressive

najlepszy blog osobisty

 


Chcesz dodać coś do tej listy? To daj znać! #YO

 

 

Related Post

To Mały krok dla Ciebie, ale Wielki dla mnie - podziel się!

2 thoughts on “Lista najlepszych blogów o prawie autorskim. Dla Was wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *