współpraca

 


Piszę o podróżowaniu, stylu życia oraz marketingu społecznościowym patrząc przez pryzmat prawa autorskiego, które jest jedną z najważniejszych gałęzi prawa w Internecie. 

Lexpressive Lifemode to coś więcej niż zwykły blog osobisty. Moją misją jest stworzenie platformy, na której każdy może wyrazić siebie. Jak to zrobić?

Wystarczy, że dobrze piszesz, robisz coś kreatywnego, masz coś do przekazania. To bardzo łatwe - po prostu zacznij pisać w specjalnym formularzu, który znajduje się na stronie głównej i poniżej, a następnie po prostu wrzuć to na stronę! Pokaż się. Zabłyśnij. Udostępnij swój tekst znajomym, a może zachęci Cię to do pisania własnego bloga!

Trzy zasady, którymi kieruję się na blogu.


Kreatywność.

O wszystkim da się napisać ciekawie, żartobliwie i inspirująco. Piszę o tym, co mnie kręci w danej chwili, nie trzymam się schematów.

Poczucie estetyki.

Przywiązuję dużą wagę do estetyki strony.  Lubię dobry design i z dużą rozwagą dobieram zdjęcia. Ma być przejrzyście, czytelnie i po prostu ładnie. Masz się tu dobrze czuć. Masz się tu czuć jak w domu. Ty, Twój pomysł, marka lub produkt.

Współpraca.

Jeżeli masz pomysł na promocję marki, zrobienie kampanii to proszę o kontakt - napisz, poznajmy się, negocjujmy, wojujmy lub współpracujmy, a może kiedyś będziemy pić razem piwo. Możemy pomóc sobie wzajemnie - jestem otwarty na prawie wszystko. Prawie wszystko? Nie zareklamuję disco-polo i żelu antygrzybicznego. Mam skrupuły.

Nie lubię nowoczesnego niewolnictwa. Ja się staram o Ciebie, a Ty się starasz o mnie - to chyba fair. 


 lexpressive.pl@gmail.com

Dobrze piszesz? Robisz coś kreatywnego? Napisz swój własny wpis i udostępnij znajomym!

7+2=