#WyraźSiebie i wygraj własnego bloga.

#WyraźSiebie i wygraj własnego bloga.


Cieszę się niezmiernie, że tutaj trafiłeś! XD

Witaj na Lexpressive Lifemode. To coś więcej niż blog osobisty - tutaj każdy może wyrazić siebie. 

O co chodzi?

Każdy może dodać coś od siebie - również Ty.
Wystarczy, że dobrze piszesz, robisz coś kreatywnego, podróżujesz, masz coś do przekazania, fotografujesz.

To bardzo łatwe - po prostu zacznij pisać w specjalnym formularzu poniżej, wklej zdjęcia, prześlij fotkę główną, a następnie po prostu wrzuć to na stronę i czekaj aż Twój pierwszy w życiu wpis pojawi się w Sieci. W tytule zawrzyj swoje imię i nazwisko.

Pokaż się. Zabłyśnij. Udostępnij swój tekst znajomym, zrób fejm, a może zachęci Cię to, do pisania własnego bloga! 

Najlepszy tekst, relacja, fotorelacja lub inna kreatywna twórczość zostanie nagrodzona. 

Jaka nagroda? Stworzę dla Ciebie blog z prawdziwego zdarzenia. Zostaniesz blogerem. 

Pamiętaj - nagroda to tylko zachęta. Dostajesz możliwość sprawdzenia się jako autor!

Tylko #WyraźSiebie.

Moje reguły:


 

Lex oznacza w języku łacińskim ustawę, prawo lub po prostu regułę. Expressive to po angielsku wyrazisty, ekspresyjny. Uważam, że w życiu należy manifestować swoją osobowość oraz trzymać się kilku fundamentalnych reguł. Reguły powinny być zdecydowane i proste, ale również elastyczne i chłonne.

Nie bądź ideologicznym betonem 

Warto być sobą i uzewnętrzniać swoje przekonania, ale nie można pomylić hedonizmu z arogancją i apatią, pewności siebie z zarozumiałością oraz poczucia własnej wartości z zadufaniem i megalomanią.

Dlaczego dzisiaj każdy musi iść na prawo albo na lewo? Nie ma innej drogi? Dlaczego traktujemy świat roszczeniowo i zero-jedynkowo? Kim jesteśmy i dlaczego wszystko nam się należy? Czy jesteśmy lepsi od innych? 

W świecie, w którym każdy jest wyjątkowy, tak naprawdę nikt nie jest wyjątkowy. Po prostu bądź sobą i daj innym być kimkolwiek chcą.

#WyraźSiebie

Do zobaczenia!

Dobrze piszesz? Robisz coś kreatywnego? Napisz swój własny wpis i udostępnij znajomym!

8+9=


REGULAMIN KONKURSU #WYRAŹSIEBIE - 2 minuty czytania.


1. Konkurs organizowany jest przez Demetriusza Wenglarczyka - autora bloga lexpressive.pl.

2.Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć wpis, przesłać go na stronę, a następnie udostępnić znajomym. Wpis powinien mieć minimalnie 400, a maksymalnie 800/900 znaków. Warunkiem uczestnictwa jest również udostępnienie na swoim profilu na Facebooku strony o konkursie (tej, na której jesteś).

3.Uczestnikiem konkursu może być osoba powyżej 15 roku życia, która jest autorem tekstu i posiada prawa do udostępniania zdjęć i innych materiałów. Biorąc udział w konkursie zapewniasz, że jesteś autorem wpisu. Darmowe zdjęcia możesz pobrać tutaj: pexels.com

4.Zabrania się przesyłać tekstu, zdjęć lub innych treści naruszających prawo.

5.Organizator zastrzega sobie prawo do wstępnej selekcji wpisów oraz ich weryfikacji i redagowania przed udostępnieniem na blogu. Tym samym dba o wizerunek swojej strony internetowej.

6. Wyboru zwycięzcy dokona organizator konkursu na podstawie dwóch kryteriów: łącznej liczby udostępnień i polubień wpisu oraz jakości przesłanego tekstu. To znaczy, że nawet kiedy będziesz mieć mnóstwo polubień, ale wpis będzie beznadziejny i nie będzie wnosił nic, to masz mniejsze szanse na wygraną.Wpis nie musi być profesjonalny, ale zanim prześlesz, zastanów się czy ktoś będzie chciał to czytać. Tekst powinien być przynajmniej trochę związany z tematyką bloga, ale stawiam na swobodę twórczą, więc pisz o czym chcesz - i tak Twój wpis przejdzie wstępną weryfikację pod względem poprawności i czytalności.

7. Termin przesyłania wpisów mija 1 lipca 2016 roku. Organizator zastrzega sobie możliwość przedłużenia konkursu, jeżeli będzie mniej niż 25 uczestników. 

8. Nagrodą jest stworzenie bloga z własną domeną. Organizator zapewnia kupno wybranego przez organizatora rocznego hostingu na hostilla.pl, roczną rejestrację polskiej domeny i stworzenie strony internetowej na platformie Wordress z wybranym darmowym szablonem dostosowanym do wytycznych zwycięzcy i tematyki bloga (oprócz szablonu, na którym stoi blog organizatora). Wartość nagrody nie przekracza jednorazowo kwoty 760 złotych, więc ani uczestnik ani organizator nie muszą odprowadzać podatku od nagrody. 

9. Jeśli z jakiś względów wybór zwycięzcy nie będzie Ci się podobał, swoją reklamację z uzasadnieniem możesz wysłać w ciągu dwóch tygodni od wyboru zwycięzcy na lexpressive.pl@gmail.com. Pamiętaj - wybór wpisu zależy od subiektywnej oceny organizatora i wyznaczonych przez niego osób, a nie tylko od ilości polubień i udostępnień. To nie loteria lub konkurs na lajki.

10. Uczestnictwo w kon­kur­sie za­wsze zwią­zane jest z po­da­niem da­nych oso­bo­wych. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Po konkursie dane osobowe zostają usunięte.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wpływu na przedmiot i wartość nagrody oraz bez wpływu na sposób wyboru zwycięzcy.

11. Powodzenia! XD

Related Post

To Mały krok dla Ciebie, ale Wielki dla mnie - podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *